Akcija!

SuperIONIC Ultra Lengvas Plaukų Džiovintuvas

299

-40%

Nemokamas pristatymas nuo 200€

  • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje
  • Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas

Fogiutte PRO SuperIONIC džiovintuvas, tai patentuoto dizaino džiovintuvas, kuris yra vienas iš tyliausių ir lengviausių rinkoje. SuperIONIC džiovintuvo srovė yra nepalyginamai minkštesnė už įprasto džiovintuvo, tai garantuoja džiovinimą be karščio sukeliamos žalos plaukams.

High speed airflow džiovintuvo technologija. Fogiutte Pro „Super IONIC” džiovintuvas turi tunelinę „airflow” technologiją. Kuri garantuoja itin greitą ir švelnų plaukų išdžiovinimą be karščio sukeliamos žalos plaukams.

Turbojet Sistema. Tai inovatoriška oro pūtimo sistema, kuri generuoja didžiulį oro srautą iš apačios į viršų. Taip plaukams tiekiamas oras yra itin koncentruotas, tačiau tuo tarpu ir itin švelnus, nežalojantis plaukų.

Turi 500 mln. neigiamų Jonų generatorių. Kuris prisotina plaukus milijonais Jonų, todėl plaukai tampa itin švelnus, sveiki. Tai yra numeris 1 technologija, šviesintam plaukui. O šio galingumo užteks itin ilgam.

Tai vienas tyliausių ir lengviausių džiovintuvų rinkoje.  Šis džiovintuvas sveria tik 358g. ir turi “babe mode” technologiją, jis toks tylus , jog galima džiovintis prie kūdikio.

Savaiminio išsivalymo sistema. Fogiutte Pro SuperIONIC džiovintuvas turi savaiminio išsivalymo sistemą. Dar niekada džiovinimas nebuvo toks paprastas!

Skirtingi antgaliai šukuosenos formavimui. Su SuperIONIC džiovintuvu be karščio sukeliamos žalos puikiai išsidžiovinsite ir kartu susiformuosite šukuoseną. Skirtingi antgaliai leis pasiekti madingų garbanų ar itin glotnių plaukų šukuoseną.

Techninė specifikacija:

Zero speed motoras: 120.000RPM

Garsas: Super tylus 54dcb.

Svoris: Ultra lengvas sveria apie 350g.

Laido ilgis: 3m.

Turbojet sistema

Itin galingas 500mln. Jonų generatorius

Savaiminio išsivalymo sistema

4 skirtingi antgaliai (įskaitant difuzoriu ir garbanų sukiklį)

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “SuperIONIC Ultra Lengvas Plaukų Džiovintuvas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *