Magic veidrodinio titano garbanojimo rinkinys

259

Vienas prabangus prietaisas su 6-iais skirtingais antgaliais. Leis tau padaryti virš 15 šukuosenų, garbanų variacijų. Nuo stambių holivud wave, vidutinių garbanų, lengvai ar ryškiai krentančių ar net iki mini afro garbanėlių.

(9)
(9 pirkėjų atsiliepimai)

Nemokamas pristatymas nuo 200€

 • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje
 • Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas

Naujausios veidrodinio titano technologijos garbanojimo rinkinys, tai vienas išmanus prietaisas, kuris leis be karščio sukeliamos žalos išgauti visų įmanomų tipų garbanas. Pasaulyje lygių neturintis Fogiutte Magic komplektas ypatingai pamiltas visų įmanomų profesionalų, kurie tik jį paima šį rinkinį į rankas!

Suformuoja sruogą akimirksniu. Kuomet su įprastu garbanokliu sruogos laikymas 15-20s. Su šiuo 10-imt kartų mažiau! Suformuosite sruogą vos per 2-3s.

Inovacinė itin žema formavimo temperatūra. Kuomet įprastas garbanoklis formuoja sruoga nuo 210 laipsnių, su Magic Fogiutte garbanokliu suformuosite garbaną ant 120 laispnių. Tai 90 laispnių žemesnė temperatūra!

Brangiausia ir saugiausia plokštelių technologija. Veidrodinis titanas ir turmalinas, tai nominuotos saugiausios plaukui plokštelės.

Jokios žalos plaukams. Kur kas trumpesnis sruogos laikymas ir inovacinė temperatūros sistema, padarys, kad plaukai po formavimo nepatirs jokios karščio žalos, kaip su kitais formavimo prietaisais.

Išlaikoma natūrali plauko drėgmė. Plaukas po šio garbanokliu neišsausės, netrūpės, nesišiaus. O atvikrščiai dėka Fogiutte Pro technologijos, išlaikys savo natūralią drėgmę.

Ypatingai blizgantys plaukai. Veidrodinio dengimo technologija, garatuoja itin blizgių ir glotnių garbanų rezultatą. Su veidrodinio titano dengimu, garbanos išsilaiko net iki kito galvos plovimo.

6-i skirtingi antgaliai. Leis pasidaryti apie 30 skirtingų garbanų tipų. Po šio garbanoklio, visos meta lauk savo senuosius!

Neigiamų Jonų generatorius. Šiame Magic garbanoklyje įmontuoti neigiami Jonai viso formavimo metu plaukus prisotina Jonais, ko pasekoje plaukas nebesišakoja, nesišiaušia. O atvirkščiai tampa sveikesnis visos struktūros lygiu, pripildo plaukus iš vidaus. Tai yra MUST dalykas prietaisuose šviesinančioms plaukus.

Vienas prietaisas, kuris pakeitė daugelio moterų gyvenimus ir ypatingai šukuosenas! Leisk pakeisti ir tavo

• Veidrodinio titano ir turmalino plokštelės
• Neigiamų Jonų generatorius
• Temperatūros reguliavimas nuo 110 iki 230 laipsnių
• Temperatūros valdymo sistema.
• MCH kaitinimo mechanizmas, kuris tolygiai paskirsto šilumą per visas plokšeles
• 2.5m ilgio laidas
• Patogus laidas sukasi 360 laipsnių kampu
• 6-i skirtingi antgaliai. Antgalių parametrai: 32mm, 25mm, 19mm, 19/25mm, 9/19mm, 25mm spiralė
• Saugos Sistema. Automatinis išsijungimas nenaudojant prietaiso po 1 valandos.

9 atsiliepimai apie Magic veidrodinio titano garbanojimo rinkinys

 1. Aurelija
  (9)
  19/09/2022
  Turiu nuo šviesinimo labai pažeistus plaukus ir visada bijodavau atlikti bet kokius tiesinimus ar garbajimus. Tik kirpėjai parekomedavus šį rinkinį visgi nusprendžiau surizikuoti ir negaliu patikėti kad tokias šukuosenas ar garbanas galiu atlikti tik ant 130laipsniu!!! Man sruoga per kelias sekundes susiformuoja ant tokios temperaturos, merginos!
  Milžiniškos rekomendacijos, pagaliau galesiu vaikščioti graziais plaukais ❤️❤️
  Aldona
  (9)
  05/07/2022
  Geriausias kada turėtas prietaisas, patikėkit 👌
  Ieva
  (9)
  26/11/2021
  Esu dirbanti stilistė, per rekomendacijas nusipirkau šį rinkinį.
  Visos meistrės mano tarpe kas turi šį rinkinį labai giria
  Iš profesionalios pusės banga susigarbanoja tikrai labai greitai ant kur kas mažesnės temperatūros. Pati šukuoseną gaunasi blizgesnė nereikia purkšti kažko papildomai. Esu skeptikė tačiau šis rinkinys pakeis mano visą šukuosenų darymo rutiną į kur kas sveikesnę plaukui atlernatyva. Puikus pirkinys, rekomenduosiu klientams.
  Magic veidrodinio titano garbanojimo rinkinys photo review
  Miglė
  (9)
  19/09/2021
  Bandžiau pas savo draugę šis rinkinys yra kažkas nepakartojimo! Nenusipirkti negalėjau, labai blizgios ir išraiškingos garbanos.
  Ačiū jums
  Magic veidrodinio titano garbanojimo rinkinys photo review
  Irma
  (9)
  17/09/2021
  Šis rinkinys yra tiesiog nepakartojamas. Išpildė ne tik mano lūkeščius, bet ir dar daugiau💯💯💯💯💯
  Rekomenduoju visoms mesti lauk savo senus garbanoklius ir pirkti šį įsimylėsit iškart, garantuoju 💯💯
  Audrone
  (9)
  30/08/2021
  Labai esu patenkinta, aciu
  Daiva
  (9)
  16/08/2021
  Nuostabiausias pirkinys, kokį esu turėjusi 🙂 Naudoju jau daugiau nei menesį, pasidariau tiek šukuosenų kad visi pradėjo klausinėti kaip aš taip moku ar kokius kursus baigiau 😀 Esu apstulbusi rinkinio galia, nuoširdžiausios rekomendacijos
  Emilija
  (9)
  14/07/2021
  Neturiu žodžiu... tai grožio salonas namuose 😍😍😍😍😍
  Viktorija
  (9)
  30/06/2021
  Aš esu šoke koks tai nerealus prietaisas. Spėjau išbandyti tik vieną antgalį... sruoga susiformavo lengvai ant 130laipsnių ir tokia blizgi. Nieko
  panašaus nesu turėjusi, didžiausios rekomendacijos 💗 Ir labai ačiu!
Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *