Infraraudonųjų spindulių tiesintuvas nano infrared edition

149

Naujausias nano technology infrared tiesintuvas, jau spėjęs užkariauti kiekvienos pabandžiusios širdį. Dėl ypatingai įspūdingo rezultato ant itin žemos temperatūros ir itin blizgaus plaukų rezultato.

(2)
(2 pirkėjų atsiliepimai)

Nemokamas pristatymas nuo 200€

 • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje
 • Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas

Naujausias nano technology infrared tiesintuvas, jau spėjęs užkariauti kiekvienos pabandžiusios širdį. Dėl ypatingai įspūdingo rezultato ant itin žemos temperatūros ir itin blizgaus plaukų rezultato.

Infraraudonųjų spindulių technologija tiesina plaukus iš vidaus link išorės, taip išlaikydama natūralią plaukų drėgmę, apsaugant plauko kutikulės išorę. Tai inovacinė tiesinimo technologija, kuri apsaugo plaukus nuo išsausėjimo, skilinėjimo tiesinimo metu, o atvirkščiai FogiuttePro technologija tiesindama uždaro plauko žvynelius, suteikia milžinišką švelnumą ir sveikumą plaukui.

Ištiesinsite plaukus su kur kas mažesne temperatūra. Plaukus ištiesinsite 40 laipsnių mažesne temperatūrą nei su įprastu tiesintuvu.

Plaukai išlaikys natūralią drėgmę. Su įprastais tiesintuvais plaukas kaitinamas iš išorės, ko pasekoje po tiesinimo lūžinėja, skilinėja, trupa. Su inovatyvia FogiuttePro tiesintuvo technologija plaukas tiesinamas iš vidaus į išorę, dėl ko įgauna ypatingą blizgesį, švelnumą ir natūralią drėgmę. Tai inovatyvi tiesinimo technologija, kur kas sveikesnė plaukui.

Dvigubo dengimo turmalino plokštelės. Turmalino plokštelės tiesindamos generuoja daugybę neigiamų Jonų, todėl po tiesinimo šiomis plokštelėmis plaukas nebesipūs, taps itin glotnus.

Nano dalelių technologija. Tai inovatyvi plokšelių technologija į kurią įlietos nano dalelės. Tai garantuos jums maksimalų švelnumą, sveikumą plaukams.

Medium tiesintuvo dydis. Tai tobulo dydžio tiesintuvas, tinkantis visų ilgių, visų tipų plaukams. Su šiuo tiesintuvu itin greitai išgausite tiesių plaukų efektą, taip pat vienu perbraukimu tiek stambias, tiek smulkias garbanas ir bangas.

• Dvigubo dengimo turmalino plokšelės
• Nano dalelių technologija
• Skaitmeninis ekranas su reguliuojama temperatūra iki 230°C.
• Temperatūros valdymo sistema.
• Dvigubo stiprumo PTC kaitinimo elementai, kurie leidžia išlaikyti vienodą temperatūrą
• Plokštelių išmatavimai: 4cm x 11 cm.
• 360° besisukantis laidas patogiam tiesinimui.
• Neslystantis tiesintuvo dizainas
• Saugos Sistema. Automatinis išsijungimas nenaudojant prietaiso po 1 valandos.

2 atsiliepimai apie Infraraudonųjų spindulių tiesintuvas nano infrared edition

 1. Gytė
  (2)
  28/07/2022
  Labai labai geras, ačiu jums
  Greta
  (2)
  05/07/2022
  Labai geras tiesintuvas, ištiesina viebu perbraukimu esu dėkinga
Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *