Akcija!

Fotoepilatorius su inovatyviausia šalčio technologija Fogiutte Pro

299

-47%

Nemokamas pristatymas nuo 200€

  • Greitas pristatymas visoje Lietuvoje
  • Paprastas ir 100% saugus atsiskaitymas

Pristatome naujausios kartos FogiuttePro plaukų šalinimo lazerį. Tai vienas moderniausių ir pačios naujausios šalčio technologijos lazeris rinkoje, turintis net 500’000 šuvių!
Panaudoję FogiuttePro lazerį suprasite kaip greitai ir be jokio skausmo galite greitai atsikratyti nepageidaujamų plaukelių ir turėti glotnią odą namų sąlygomis.

Tai vienas moderniausių plaukų šalinimo lazerių Pasaulyje, naudodami FogiuttePro lazerį pasieksite salono lygio procedūrą namuose. FogiuttePro įmontuota pažangiausia plaukų šalinimo šalčio technologija, todėl lyginant su bet kokiu kitu lazeriu rinkoje šilumos lygis visada žemesnis, todėl procedūra visiškai beskausmo.

500’000 tūkstančių šviesos blygsnių. Užtikrins, kad šiuo lazeriu galėsite naudotis visą gyvenimą!

Susipažinkite su išmaniuoju odos spalvos atpažinimu.
FogiuttePro sukurtas prisitaikyti prie odos, automatiškai nustato odos atspalvį, net jei dėl deginimosi saulėje pasikeičia Jūsų odos spalva, FogiuttePro parenka tinkamiausią šviesos intensyvumo nustatymą būtent jūsų odai.

Susipažinkite su išmaniuoju visų kūno vietų pasiekimu.
FogiuttePro komplekte yra 3 skirtingo dydžio magnetinės galvutės pritaikytos visoms kūno vietoms patogiai prieti, įskaitant tiek bikini, veidą ar visa kūną. Lazerio korpusas taip pat išskirtinai patogiai reguliuojasi, jį galima nukreipti jums tinkamu kampu.

Moderniausia dvigubo dengimo šalčio plokštelė.
FogiuttePro įmontuota pažangiausia plaukų šalinimo šalčio technologija. Lyginant su bet kokiu kitu lazeriu rinkoje šilumos lygis visada žemesnis, todėl procedūra visiškai beskausmo. Taip pat užtikrina, kad plaukai bus pašalinti kur kas greičiau, nei su įprasta IPL lazerio technologija.

Jutimui jautrus didelis led ekranas.
Galėsite lengvai pirštu valdyti FogiuttePro lazerį. Pasirinkti lygius, ijungti/išjungti šalčio technologiją, taip pat matyti kiek šuvių iš 500’000 liko. FogiuttePro vienas daugiausia šuvių turintis lazeris. 500’000 šviesos šuvių užteks visam gyvenimui!

Itin greitas prietaiso veiksimingumas.
Naudojant FogiuttePro lazerį po 2-3 procedūros pamatysite itin ženklų plaukelių sumažėjimą. O po 4-7 savaičių daugeliui plaukeliai nustoja augti.

Išmanioji odos atjauninimo funkcija.
Pasirinkus šią funkciją pradedami odos jauninimo procesai. Klinikoje už panašų odos atjauninimo 1 seanso procedūra lazeriu mokėtumete nuo 500 eurų, su Fogiutte Pro lazeriu tai galėsite turėti nuolatos.

FogiuttePro šiuo metu vienas greičiausių ir efektyviausių plaukelių šalinimo sprendimų rinkoje. Su juo lengvai ir patogiai sumažinsite plaukelių kiekį ant viso kūno neišeinant iš namų, bei galėsite lengvai džiaugtis glotnia, lygia oda. Efektas it po klinikos lazerio procedūrų!

Komplektacija:
Lazeris
3 magnetinės galvutės
Specialūs lazerio akiniai
Skustukas
Prekės instrukcija

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fotoepilatorius su inovatyviausia šalčio technologija Fogiutte Pro”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *