Krepšelis

Greitas pristatymas

Kodėl būtina turėti tikrai kokybišką džiovintuvą?

Kokybiškas plaukų džiovintuvas yra ypač svarbus daiktas kiekvienos moters namuose. Džiovintuvas yra vienas svarbiausių plaukų priežiūros prietaisų.

Kaip žinia, sklando mitas, jog sveikiau plaukus palikti džiūti natūraliai. Specialistai įspėja, dėka šio mito daugelis turi dar labiau lūžinėjančius, skilinėjinančius ir besipūčiančius plaukus, kadangi neuždaromi plauko žvyneliai.

Atsigulti šlapiais plaukais vakare taip pat nėra geras sprendimas, nes:
📌 Galite rimtai suerzinti galvos odą.
📌 Šlapi plaukai labiausiai pažeidžiami, todėl tikrai kur kas labiau lūžinėja, skilinėja.
📌 Retu atvėju galite įsigyti ir odos grybelis ar pleiskanas.

Tad vertetų visgi pasvarstyti apie gerą plaukų džiovintuvą. Bet kaip išsirinkti tinkamiausią?

Rinkoje gausu skirtingų gamintojų, įvairiausių plaukų džiovintuvų modelių – prabangių, ekonomiškų, itin lengvų ar kelionių. Visi jie tarpusavyje skiriasi kalbant apie kainą, variklio galią, triukšmingumą, oro pūtimo srautą, temperatūrų skirtumus bei kas svarbiausia įdiegtomis technologijomis Bene svarbiausias klausimas renkantis pirkėjui šį produktą – kaina. Ar tikrai yra skirtumas tarp brangaus ir pigaus plaukų džiovintuvo?

📌 Renkantis plaukų džiovintuvą pernelyg taupyti nevertėtų, nes pigūs modeliai paprastai ne tik sausina plaukus, po šių džiovintuvų plaukai dar labiau pradeda šiauštis, pūstis, garbanotis, tampa sunkiai modeliuojami, bet ir pats džiovintuvas tarnauja trumpiau.

Nesvarbu, ar jūsų plaukai ilgi ir stori, ar ploni bei trumpi. Jei plaukus džiovintuvu džiovinate dažnai, verta investuoti į rimtą, aukštesnės kainos klasės ir geros kokybės prietaisą.

📌 Geras plaukų džiovintuvas turi daug galios, pučia stiprią oro srovę, tad džiovinimo procesas trunka trumpiau.

📌 Karštis lengvai pažeidžia plaukus ir galvos odą, tad ypač svarbu, jog džiovinimas truktų kuo trumpiau. Būtent FogiuttePro džiovintuvas turi vieną galingiausių Pasaulyje DC motorų, kurio galia siekia net 2400W. Plaukus išdžiovinsite be jokios karščio žalos plaukams. Pigesni plaukų džiovintuvai dažnai pučia tiesiog per karštą orą, o tai visiškai nereikalinga.

📌Taip pat atkreipkite dėmesį į laido ilgį, kad būtų patogu naudoti jūsų ūgio žmogui, o laidas lengvai siektų elektros lizdą. FogiuttePro plaukų džiovintuve laido ilgis siekia net 2.5m, todėl itin patogus naudoti.

📌Atkreipkite dėmesį ir kiek temperatūros lygių, kokios galimybės reguliuoti srovės stiprumą. Ar yra šalto oro srovės funkcija, kuri tobulai tinka užfiksuoti šukuoseną? FogiuttePro džiovintuve rasite net 3 skirtingus šilumos lygius, šalto oro funkcija ir infraraudonųjų spindulių technologija.

Taip pat ar plaukų džiovintuve įdiegta sidabro jonų technologija?

📌 Būtent dėka šios technologijos plaukai nebesipučia, tampa labiau suvaldomi.
📌 Po džiovinimo lieka šilkiniai ir blizgūs
📌 Kiekvieno džiovinimo metu plaukus pripildo milijonais Jonų, ko pasekoje plaukai tampa kur kas sveikesni struktūros lygiu. Tai MUST HAVE dalykas šviesinančioms plaukus.

Taip pat šių laikų inovacinė infraraudonųjų spindulių technologija.
Įsitikinkite ar Jūsų džiovintuvas tai turi? Jei ne, tikrai daug ką prarandate.

📌 Infraraudonųjų spindulių technologija diegiama siekiant išsaugoti natūralią plauko drėgmę
📌 Medicinoje itin plačiai paplitusi infraraudonųjų spindulių terapija. Būtent jie skatinta galvos odos kraujotaką, naujų plaukų augimą. Nukreipus į galvos odą infraraudonuosius spindulius, po mėnesio pastebėsite daug naujų augančių plaukelių.
📌 Taip pat labai svarbu, jog infaraudonieji spinduliai džiovindami uždaro plauko žvynelius, po džiovinimo plaukai begalo blizga ir malonūs liesti.

FogiuttePro džiovintuve rasi ir šią lygių neturinčią infraraudonųjų spindulių technologiją džiovintuve.

Rūpinkimės savo plaukais ir jie tikrai atsidėkos savo grožiu!

Visas šias technologijas ir dar daugiau gali rasti inovaciniame FogiuttePro plaukų džiovintuve.
Būtent jie sukurti tavo tobulam plaukų grožiui.